Organizacja Pożytku Publicznego

Dofinansowanie na zadanie „Akademia Rodzica”

Stowarzyszenie „Możesz” otrzymało właśnie dofinansowanie Zarządu Województwa Mazowieckiego w wysokości 28 420 zł na realizację w Świetlicy Środowiskowo – Integracyjnej „Dom Jana Pawła II” zadania „Akademia Rodzica”. Dofinansowanie zostało przyznane w wyniku procedury konkursowej, a oferta złożona przez Stowarzyszenie otrzymała jedną z najwyższych punktacji.

W ramach „Akademii Rodzica” przeprowadzonych zostanie szereg działań adresowanych do rodziców z naszego miasta. Będą to zajęcia specjalistyczne: porady prawnika, psychologa, pedagoga, trening umiejętności wychowawczych. Ich zadaniem będzie wsparcie funkcjonowania rodzin, podnoszenie umiejętności wychowawczych, wzrost kompetencji rodziców. Będą też zajęcia o charakterze interwencyjnym: mediacje, terapia rodzinna.

Wiemy jednak, że nie samą pracą człowiek żyje, że każdy potrzebuje mieć trochę czasu dla siebie, czasu na relaks i odpoczynek. A rodzicom chwila relaksu należy się tym bardziej! Dlatego zaproponujemy masaże relaksacyjne, zajęcia fitnessu, warsztaty majsterkowania, kulinarne. Zaprosimy fryzjera i kosmetyczkę. Z całymi rodzinami zaangażowanymi w projekt wyjedziemy na weekendowy wyjazd integracyjny.

Wszystkie zajęcia „Akademii Rodzica” odbędą się w Świetlicy Środowiskowo – Integracyjnej „Dom Jana Pawła II”. Będą to zajęcia nieodpłatne i większość z nich będzie miała formułę otwartą. Zapraszamy już dziś do udziału!  O kolejnych działaniach będziemy informować na bieżąco.

Zainteresowanych już dziś prosimy o kontakt telefoniczny (22 723 79 63, w godz. 10.00 – 15.00) lub mailowy: swietlica.piastow@wp.pl

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *