Za nami

110 z 71 wpisów

„Tropiciele Letniej Przygody” 2022 – półkolonie dla dzieci i młodzieży

25 lipca 2022 – 19 sierpnia 2022

Zapraszamy już po raz jedenasty na nasze półkolonie i rozpoczynamy zapisy na lato 2022.
Dołożymy wszelkich starań, aby Państwa dzieci były bezpieczne, a wakacje spędzone na półkoloniach były czasem twórczym i pełnym zabawy. W planach m.in.: warsztaty: sportowe, rzeźbiarskie, artystyczne, naukowe, łucznicze, kucharskie, zumba, gry logiczne, etc.
Zapraszamy dzieci w wieku 5-10 lat od poniedziałku do piątku od godz. 8.00 do 17.00

Szczegóły wydarzenia

Bal karnawałowy 2020

1 lutego 2020 – 2 lutego 2020 19:00

Bal karnawałowy przyjaciół i sympatyków Stowarzyszenia MOŻESZ. Zabawę poprowadzi MAREK SIEROCKI. Bilety do nabycia już w Karczma „Dwa Bażanty”, Piastów. Koszt: 199 zł od osoby. W cenie najlepszy DJ w Polsce, dania ciepłe i zimne, napoje oraz świetna zabawa w miłym towarzystwie! Każdy bilet jest jednocześnie „cegiełką” na rozwój Stowarzyszenie Możesz i wsparcie naszych projektów... (czytaj więcej)

Szczegóły wydarzenia

Ciastko z bajką i Mikołajem

7 grudnia 2019 10:00

Zapraszamy na Ciastko z Bajką od kuchni! Będą z nami znakomici goście z teatru KULTURESKA: Rezerwujcie czas, by wysprzątać…. stoły ze smakołyków! Już teraz zapraszamy na kolejne „Ciastko z bajką… od kuchni”. Zaglądajcie na profil Stowarzyszenie Możesz, by zobaczyć co dla Was przygotowaliśmy! Bilet: 10 zł od osoby, z wyjątkiem osób niepełnosprawnych. Posiadacze Karty Dużej... (czytaj więcej)

Szczegóły wydarzenia

Ciastko z bajką od kuchni – Arkadiusz Gwizdała

21 września 2019 13:00

Zapraszamy na Ciastko z Bajką od kuchni! Będą z nami znakomici goście: Arkadiusz Gwizdała – finalista „Mam Talent” oraz aktorzy Teatru Wariacja Rezerwujcie czas, by wysprzątać…. stoły ze smakołyków! Już teraz zapraszamy na kolejne „Ciastko z bajką… od kuchni”. Zaglądajcie na profil Stowarzyszenie Możesz, by zobaczyć co dla Was przygotowaliśmy! Bilet: 10 zł od osoby,... (czytaj więcej)

Szczegóły wydarzenia

Płyniemy „Poza Horyzonty”

5 lipca 2019 – 7 lipca 2019

Podopieczni piastowskiej świetlicy środowiskowej złapali wiatr w żagle i ponownie ruszają na spotkanie przygodzie. W tym roku odbędzie się już 7 wyjazd, podczas którego podopieczni świetlicy będą zgłębiali tajniki żeglarstwa. Uczestnicy będą mieli okazję przejść szkołę życia, samodzielności i zaradności. 

Szczegóły wydarzenia