Organizacja Pożytku Publicznego

Koncertowe wsparcie Liwii

Liwia Papierzyńska na tle obrazków dzieci

Serdecznie dziękujemy wszystkim dobrodziejom i przyjaciołom Liwii za wsparcie jej leczenia! Podczas koncertu w przedszkolu zebrano kwotę 4076,47 zł. W sumie z darowiznami dotąd przekazanymi na konto mama Liwii ma do dyspozycji 4,5 tys. zł (kwota została zaokrąglona w górę Emotikon smile. Wiemy, że Liwka jest pod wielkim wrażeniem zdolności artystycznych swoich małych i większych przyjaciół z przedszkola! Jednocześnie informujemy, że nie było konieczności zgłaszania akcji jako zbiórki publicznej. Urząd Miejski poinformował, że w odpowiedniej ustawie jest zapis, który zwalnia z konieczności takiego zgłoszenia m.in. jeśli zbiórka odbywa się na terenie placówki oświatowej, za zgodą Dyrektora. Niemniej, kiedy zapadną decyzje co do wydatkowania pieniędzy ze zbiórki – natychmiast Was powiadomimy! Jeszcze raz ogromne podziękowania w imieniu Liwii i jej Rodziny!

Liwia Papierzyńska – uczęszcza do Przedszkola Miejskiego Nr 3 od 3 lat. Obecnie jest w grupie dzieci 5 letnich, grupa Mądre Sówki.

Liwia ma zdiagnozowany nowotwór – chłoniak i leczy się pod opieką lekarzy z Centrum Zdrowia Dziecka. Pomimo choroby i leczenia chemioterapią, dziewczynka i jej mama nie poddają się i dzielnie walczą każdego dnia. Większość czasu spędzają w szpitalu. Dzieci i rodzice i pracownicy Przedszkola nr 3 postanowili wesprzeć leczenie Liwii i przygotowali specjalny koncert charytatywny:

W każdej chwili można też przekazać darowiznę na rzecz Liwii – wpłat można dokonać na konto Stowarzyszenia:

Stowarzyszenie „Możesz” na rzecz psychoprofilaktyki i rozwoju dzieci i młodzieży
ul. Warszawska 24, 05-820 Piastów

KONTO: PKO BP S.A. IIIo/W-wa 93 1020 1097 0000 7102 0133 5801

z dopiskiem „darowizna na leczenie Liwii Papierzyńskiej”

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *