Organizacja Pożytku Publicznego
dzieci w mieście

Ochroń swoje dziecko

To już nie książę ratuję księżniczkę, tylko księżniczka księcia. Czy jestem chłopcem czy dziewczynką, płeć mnie nie ogranicza.

– Gender to tak naprawdę walka kobiet przeciwko mężczyznom i to walka bardzo aktywna. To jest głębokie powstanie przeciwko męskości i kobiecości – powiedziała Gabriele Kuby. Niemiecka socjolog i autorka książek o gender była gościem konferencji: „Gender – ochroń swoje dziecko”, która odbyła się 23 listopada w Miejskim Ośrodku Kultury w Piastowie.

Pomysł zmiany bajek, że książę już nie ratuje księżniczki, tylko to księżniczka ma ratować księcia – to jeden z elementów programu, jaki wprowadza się do przedszkoli także w Polsce. Gabriele Kuby podczas swojego wykładu w Piastowie podała przykład piosenki z polskiego projektu przedszkoli równościowych, jakiej uczy się przedszkolaki: „gram z kim chcę grać, bawię się w co chcę i płeć mnie nie ogranicza, czy jestem chłopcem czy dziewczynką, płeć mnie nie ogranicza”. Gabriele Kuby uważa, że to kobiety stoją na czele gender, a dzięki wsparciu homoseksualistów są w stanie propagować niebezpieczną ideologię gender. Dlatego niebezpieczną, bo taką która zakłada, że trzeba zniszczyć tożsamość mężczyzny i kobiety. W czerwcu 2013 r. Rada Gospodarcza i Społeczna ONZ postanowiła, że we wszystkich strukturach państwowych należy wprowadzić systemowy program działania, aby gender uczynić jego głównym nurtem – podkreślała Kuby.

W piastowskiej konferencji wzięli udział także: Anna Andrzejewska, pełnomocnik ministra sprawiedliwości do spraw konstytucyjnych, dr hab. Aleksander Stępkowski z UW oraz Jacek Karnowski, redaktor naczelny tygodnika „W sieci”.

Organizatorzy:

Stowarzyszenie Rodziców Przedszkola i Szkoły Promienie oraz Szkoły Azymut „Na Fali”
Przedstawiciele Rodziców z Przedszkola Sióstr Franciszkanek Misjonarek Maryi w Piastowie
Domowy Kościół Archidiecezji Warszawskiej
Stowarzyszenie „MOŻESZ”

tekst: Biuro Prasowe Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy

http://ksd.media.pl/aktualnosci/1610-gabriele-kuby-gender-to-walka-kobiet-przeciwko-mezczyznom

zapis audio wystąpień:

Jacek Karnowski

dr hab. Aleksander Stępkowski

Piotr Zajkowski

dr Gabriele Kuby

Anna Andrzejewska

gender_plakat

Jeden komentarz

  1. Wielka sprawa uświadamiać – może dzięki temu w Polsce nie będziemy mieć adopcji dzieci przez pary homoseksualne i seks promocji w stosunku do najmłodszych, bezbronnych. Daj Boże wytrwałość i siłę by sprostać tej fali, która nadchodzi jak Tsunami i wdziera się podstępnie do naszych rodzin pod szyldem równości płci. Dziękuję za zamieszczenie pouczających wykładów, które odkłamują rzeczywistość, oby jak najwięcej Rodziców „przebudziło się”, odsłuchało te wykłady i zaczęło robić jak najwięcej w kierunku ratowania naszych dzieci!
    Pozdrawiam
    Michał

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *