Organizacja Pożytku Publicznego
oliwka

Oliwka

Chciałam bardzo podziękować w imieniu mojej córki, moim i męża, za wsparcie ze strony Stowarzyszenia Możesz. Córka urodziła się z malformacją kapilarną na twarzy „plamą czerwonego wina”. Żeby zmniejszyć tą zmianę Oliwka musi co 1,5 maksymalnie 2 miesiące poddawać się zabiegowi laseroterapii. W przypadku tej choroby tylko odpowiedni laser może pomóc jej w tym żeby jej życie kiedyś było bardziej komfortowe. Jak Oliwia się urodziła w Polsce nie było odpowiedniego lasera dlatego musieliśmy z córką jeździć do Liverpoolu.

Na chwilę obecną leczenie w Polsce bezpłatne jest możliwe ale najwcześniejsze terminy są na 2014rok, co w przypadku walki z tą chorobą nie ma sensu. Najlepsze szanse na pozbycie się tego defektu są gdy dziecko jest małe, skóra cienka i zabiegi wykonywane są w odpowiednich odstępach czasu. W takiej sytuacji pozostają tylko zabiegi prywatne „odpłatne”.

Dlatego z pomocą Stowarzyszenia Możesz zbieraliśmy dla córki pieniądze z darowizn na „1%”. Dzięki czemu Oliwia uzbierała pieniądze na trzy odpłatne zabiegi. Przed nami jeszcze wiele zabiegów ale z pomocą Możesz i ludzi o dużej wrażliwości i dobrym sercu jesteśmy pełni nadziei, że leczenie będzie przeprowadzone do końca. Jeszcze raz bardzo dziękujemy.

Patrycja i Darek Michalscy

 

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *