Za nami

110 z 66 wpisów

Bal karnawałowy 2020

1 lutego 2020 – 2 lutego 2020 19:00

Bal karnawałowy przyjaciół i sympatyków Stowarzyszenia MOŻESZ. Zabawę poprowadzi MAREK SIEROCKI. Bilety do nabycia już w Karczma „Dwa Bażanty”, Piastów. Koszt: 199 zł od osoby. W cenie najlepszy DJ w Polsce, dania ciepłe i zimne, napoje oraz świetna zabawa w miłym towarzystwie! Każdy bilet jest jednocześnie „cegiełką” na rozwój Stowarzyszenie Możesz i wsparcie naszych projektów... (czytaj więcej)

Szczegóły wydarzenia

Ciastko z bajką i Mikołajem

7 grudnia 2019 10:00

Zapraszamy na Ciastko z Bajką od kuchni! Będą z nami znakomici goście z teatru KULTURESKA: Rezerwujcie czas, by wysprzątać…. stoły ze smakołyków! Już teraz zapraszamy na kolejne „Ciastko z bajką… od kuchni”. Zaglądajcie na profil Stowarzyszenie Możesz, by zobaczyć co dla Was przygotowaliśmy! Bilet: 10 zł od osoby, z wyjątkiem osób niepełnosprawnych. Posiadacze Karty Dużej... (czytaj więcej)

Szczegóły wydarzenia

Ciastko z bajką od kuchni – Arkadiusz Gwizdała

21 września 2019 13:00

Zapraszamy na Ciastko z Bajką od kuchni! Będą z nami znakomici goście: Arkadiusz Gwizdała – finalista „Mam Talent” oraz aktorzy Teatru Wariacja Rezerwujcie czas, by wysprzątać…. stoły ze smakołyków! Już teraz zapraszamy na kolejne „Ciastko z bajką… od kuchni”. Zaglądajcie na profil Stowarzyszenie Możesz, by zobaczyć co dla Was przygotowaliśmy! Bilet: 10 zł od osoby,... (czytaj więcej)

Szczegóły wydarzenia

Płyniemy „Poza Horyzonty”

5 lipca 2019 – 7 lipca 2019

Podopieczni piastowskiej świetlicy środowiskowej złapali wiatr w żagle i ponownie ruszają na spotkanie przygodzie. W tym roku odbędzie się już 7 wyjazd, podczas którego podopieczni świetlicy będą zgłębiali tajniki żeglarstwa. Uczestnicy będą mieli okazję przejść szkołę życia, samodzielności i zaradności. 

Szczegóły wydarzenia

Dzień Dziecka Bożego

25 maja 2019 11:00 - 18:00

Doroczny festyn rodzinny z loterią charytatywną – jak zwykle będą dmuchańce, pokazy taneczne, warsztaty plastyczne, cyrkowe i zawody sportowe. Zaprasza Stowarzyszenie Możesz, parafia Chrystusa Króla Wszechświata i Stowarzyszenie „Sprawni Razem” z Piastowa.

Szczegóły wydarzenia

Ciastko z bajką od kuchni – Omenaa Mensah

15 grudnia 2018 13:00 -15:30

Zapraszamy na Ciastko z Bajką od kuchni! Będą z nami znakomici goście: Omenaa Mensah oraz aktorzy Teatru Wariacja Rezerwujcie czas, by wysprzątać…. stoły ze smakołyków! Już teraz zapraszamy na kolejne „Ciastko z bajką… od kuchni”. Na razie zdradzimy tylko, że odwiedzi na Amma Omenaa Mensah. Będziemy zbierać fundusze, by pomóc dzieciom w Afryce razem z... (czytaj więcej)

Szczegóły wydarzenia

Ciastko z bajką od kuchni – „Wielka Wyprawa”

6 października 2018 13:00 -15:30

Zapraszamy na Ciastko z Bajką od kuchni! Będą z nami znakomici goście: JULITA KOŻUSZEK oraz MARCIN KACZKAN W programie: „Wielka Wyprawa” na scenie, spotkanie z odkrywcą Himalajów, warsztaty kulinarne i plastyczne oraz degustacja. https://www.facebook.com/events/323799718183250/ Bilet: 10 zł od osoby, z wyjątkiem osób niepełnosprawnych. Posiadacze Karty Dużej Rodziny kupują TYLKO JEDEN bilet dla wszystkich członków familii.... (czytaj więcej)

Szczegóły wydarzenia

Początek przygód Tropicieli Letniej Przygody

25 czerwca 2018

Wakacje spędzone na półkoloniach będą czasem twórczym i pełnym zabawy. W planach m.in.: warsztaty: sportowe, rzeźbiarskie, artystyczne, naukowe, łucznicze, kucharskie, koszykówka, piłka nożna, gry logiczne, etc. Całodzienne wycieczki autokarowe (Mikrokosmos – Park Edukacyjno-Rozrywkowy, Skansen w Sierpcu, Łowicki Park Etnograficzny w Maurzycach, Zamek Krzyżtopór w Ujeździe,  etc). Zapraszamy  dzieci  w  wieku do 12 lat od poniedziałku do piątku w... (czytaj więcej)

Szczegóły wydarzenia