Za nami

110 z 67 wpisów

Bal karnawałowy 2020

1 lutego 2020 – 2 lutego 2020 19:00

Bal karnawałowy przyjaciół i sympatyków Stowarzyszenia MOŻESZ. Zabawę poprowadzi MAREK SIEROCKI. Bilety do nabycia już w Karczma „Dwa Bażanty”, Piastów. Koszt: 199 zł od osoby. W cenie najlepszy DJ w Polsce, dania ciepłe i zimne, napoje oraz świetna zabawa w miłym towarzystwie! Każdy bilet jest jednocześnie „cegiełką” na rozwój Stowarzyszenie Możesz i wsparcie naszych projektów... (czytaj więcej)

Szczegóły wydarzenia

Ciastko z bajką i Mikołajem

7 grudnia 2019 10:00

Zapraszamy na Ciastko z Bajką od kuchni! Będą z nami znakomici goście z teatru KULTURESKA: Rezerwujcie czas, by wysprzątać…. stoły ze smakołyków! Już teraz zapraszamy na kolejne „Ciastko z bajką… od kuchni”. Zaglądajcie na profil Stowarzyszenie Możesz, by zobaczyć co dla Was przygotowaliśmy! Bilet: 10 zł od osoby, z wyjątkiem osób niepełnosprawnych. Posiadacze Karty Dużej... (czytaj więcej)

Szczegóły wydarzenia

Ciastko z bajką od kuchni – Arkadiusz Gwizdała

21 września 2019 13:00

Zapraszamy na Ciastko z Bajką od kuchni! Będą z nami znakomici goście: Arkadiusz Gwizdała – finalista „Mam Talent” oraz aktorzy Teatru Wariacja Rezerwujcie czas, by wysprzątać…. stoły ze smakołyków! Już teraz zapraszamy na kolejne „Ciastko z bajką… od kuchni”. Zaglądajcie na profil Stowarzyszenie Możesz, by zobaczyć co dla Was przygotowaliśmy! Bilet: 10 zł od osoby,... (czytaj więcej)

Szczegóły wydarzenia

Płyniemy „Poza Horyzonty”

5 lipca 2019 – 7 lipca 2019

Podopieczni piastowskiej świetlicy środowiskowej złapali wiatr w żagle i ponownie ruszają na spotkanie przygodzie. W tym roku odbędzie się już 7 wyjazd, podczas którego podopieczni świetlicy będą zgłębiali tajniki żeglarstwa. Uczestnicy będą mieli okazję przejść szkołę życia, samodzielności i zaradności. 

Szczegóły wydarzenia

Dzień Dziecka Bożego

25 maja 2019 11:00 - 18:00

Doroczny festyn rodzinny z loterią charytatywną – jak zwykle będą dmuchańce, pokazy taneczne, warsztaty plastyczne, cyrkowe i zawody sportowe. Zaprasza Stowarzyszenie Możesz, parafia Chrystusa Króla Wszechświata i Stowarzyszenie „Sprawni Razem” z Piastowa.

Szczegóły wydarzenia

Ciastko z bajką od kuchni – Omenaa Mensah

15 grudnia 2018 13:00 -15:30

Zapraszamy na Ciastko z Bajką od kuchni! Będą z nami znakomici goście: Omenaa Mensah oraz aktorzy Teatru Wariacja Rezerwujcie czas, by wysprzątać…. stoły ze smakołyków! Już teraz zapraszamy na kolejne „Ciastko z bajką… od kuchni”. Na razie zdradzimy tylko, że odwiedzi na Amma Omenaa Mensah. Będziemy zbierać fundusze, by pomóc dzieciom w Afryce razem z... (czytaj więcej)

Szczegóły wydarzenia

Ciastko z bajką od kuchni – „Wielka Wyprawa”

6 października 2018 13:00 -15:30

Zapraszamy na Ciastko z Bajką od kuchni! Będą z nami znakomici goście: JULITA KOŻUSZEK oraz MARCIN KACZKAN W programie: „Wielka Wyprawa” na scenie, spotkanie z odkrywcą Himalajów, warsztaty kulinarne i plastyczne oraz degustacja. https://www.facebook.com/events/323799718183250/ Bilet: 10 zł od osoby, z wyjątkiem osób niepełnosprawnych. Posiadacze Karty Dużej Rodziny kupują TYLKO JEDEN bilet dla wszystkich członków familii.... (czytaj więcej)

Szczegóły wydarzenia