Nigdy nie byłeś/aś na żaglach? Teraz masz okazję spróbować! A jednocześnie… spełnisz dobry uczynek! W terminie 15-17.07.2017 r. (sobota – poniedziałek) organizujemy rejs po najpiękniejszych jeziorach mazurskich. Uczestnicy rejsu pomogą nam pokryć koszty wypożyczenia łodzi dla projektu Poza Horyzonty. 

Koszt uczestnictwa wynosi 400 zł od osoby. Kwota ta obejmuje 3 dni żeglowania, w tym 2 noclegi na jachcie, naukę żeglowania i prowadzenie rejsu przez profesjonalnego sternika. Wypożyczamy 3 komfortowe jachty TES 32 Dreamer i na każdy zapraszamy do 6 uczestników, co zapewni nam komfortowe warunki. Żeglować będziemy po niezwykle malowniczych jeziorach Bełdany i Śniardwy. Odwiedzimy porty Ruciane Nida i Mikołajki i przepłyniemy przez śluzę Guzianka. Ostateczna trasa zostanie ustalona w zależności od chęci uczestników i warunków pogodowych. 

W rejsie mogą wziąć udział osoby nie posiadającego doświadczenia żeglarskiego, także dzieci (pod opieką osoby dorosłej). Osoby chętne będą mogły uczyć się  żeglarstwa pod okiem sternika, a pozostali mogą się relaksować i opalać na pokładzie jachtu. Sternicy z Mariway Sailing Club są doświadczonymi żeglarzami, brali udział w wielu rejsach po całym świecie i oczywiście posiadają wszelkie wymagane uprawnienia.

Biorąc udział w rejsie wesprzesz projekt Poza Horyzonty, w ramach którego organizujemy 5-dniowy rejs dla podopiecznych lokalnej świetlicy socjoterapeutycznej. Rejs dla podopiecznych rozpocznie się po zakończeniu rejsu sponsorskiego. Więcej informacji o projekcie: http://www.mozesz.org/pozahoryzonty/

Zainteresowanych udziałem w rejsie sponsorskim proszę o kontakt: urszula.romaniec@mozesz.org, tel. 694562545 (po 17).  

Link do wydarzenia na Facebook: https://www.facebook.com/events/628949180633145/

Nie możesz płynąć? Prosimy o wsparcie projektu poprzez zawarcie umowy sponsorskiej lub przekazanie darowizny. Przekazanie darowizny jest bardzo proste np. poprzez portal DotPay (ID sprzedawcy: 48144, opis transakcji: Poza Horyzonty). Każda kwota się liczy!

logo_projekt_2017