Organizacja Pożytku Publicznego
puchary

Narkoza Mistrzem, Contra z pucharem

Zakończyliśmy kolejny sezon rozgrywek ligi siódemek piłkarskich. Całość domknął turniej o puchar ligi, po którego przeprowadzeniu odbyła się krótka ceremonia podsumowania rywalizacji.

Tytuł Mistrza ligi obroniła po raz kolejny Błękitna Narkoza z dorobkiem 35 punktów. Z trzema punktami straty do lidera i „srebrem” Nienażarty. Ostatnie miejsce na podium (28 pukntów) zdobyła Contra. Następne miejsca w klasyfikacji zajęły kolejno zespoły: Offside, Bronx, White Fighters, Sunday Football Club oraz No Name – zespół który nie brał udziału w rozgrywkach rundy wiosennej.

Indywidualne wyróżnienia otrzymali:
Patryk Kostyra (Nienażarty) – król strzelców ligi – 25 bramek w sezonie
Marcin Łyczkowski (White Fighters) – najlepszy zawodnik ligi
Marcin Świerczek (Błękitna Narkoza) – najlepszy bramkarz ligi

puchar

Organizatorzy podziękowali także instytucjom wspierającym i partnerom:
– Miastu Piastów za wsparcie finansowe organizacji rozgrywek siódemek piłkarskich
– Dyrekcji i Pracownikom Gimnazjum nr 2 w Piastowe – za udostępnienie boiska i udzieloną pomoc techniczną
– Komisji sędziowskiej za obsługę rozgrywek sportowych.

TURNIEJ O PUCHAR LIGI
Rozgrywki sezonu 2016/2017 zakończyliśmy jeszcze jednym sportowym akcentem, czyli turniejem o puchar ligi. W rozgrywkach wzięło udział sześć zespołów.

13.30 MECZ o I MIEJSCE: WHITE FIGHTERS – CONTRA 2:3

Królem strzelców rozgrywek pucharowych został Michał Gorzkowski (Błękitna Narkoza)